top of page
  • Obrázek autoraTaťána

Jsem na správné cestě

Je to osvobozující pocit, když víte, kam směřujete.       Dnes už vím, že člověk pozná, jestli jde správnou nebo nesprávnou cestou, protože to jednoduše cítí. Říká mu to jeho srdce a intuice. Pokud je na dobré cestě, je šťastný a naplněný.

    Já jsem na tu svou správnou cestu už vykročila a jsem o ní bez sebemenších pochybností přesvědčená. Vím, kam jdu, proč tam směřuji, a vím také, s kým chci jít. Všem lidem kolem sebe přeji, aby dokázali vykročit směrem, který pro ně bude ten jediný správný, protože je to výjimečný a osvobozující pocit.

    Cítím se svobodná a šťastná bez kompromisů. Dokáži být na sebe pyšná, protože umím bojovat za správné věci, naslouchat a také změnit názor, pokud se zmýlím nebo situaci přehodnotím.

     Přestože už mnoho let podnikám, neztratila jsem svou ženskou podstatu. Nestydím se za to, že část mne je křehká, protože i já potřebuji čas od času obejmout nebo zaslechnout upřímný kompliment. Další ženská část ve mně zároveň touží po štěstí i spokojenosti pro sebe a svého syna, rodinu i lidi, kterými se obklopuji.

     Vše, co dělám, má smysl, pomáhá to nejen mně, ale i lidem kolem, ať už mému synovi, našim studentům, dětem v SOS vesničkách nebo někomu, s kým sdílím svoje zkušenosti a know-how.

      Zůstávám ale stále srkomná a pokorná, cením si všeho, co mi život přináší. Je to pro mne období, kdy už jsem se z mých dobrých i špatných zkušeností poučila, pochopila je a dokáži s nimi pracovat.

      Je to zřejmě velmi prosté, přesto pravdivé. Jsem ráda, že jsem tím, kým jsem, jsem spokojená, šťastná a zdravá žena, dělám věci, které miluji, dávají mi smysl a dávají smysl i lidem kolem mne, a to je prostě perfektní!

228 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Opmerkingen


bottom of page