top of page
  • Obrázek autoraTaťána

Jsem žena v byznysu

Už 25 let podnikám. Když se ohlédnu, mohu říci, že se jako žena v podnikatelském prostředí cítím moc dobře od samého počátku. I přes to, že mezi mé klienty a partnery patří hodně muži, cením si jejich otevřené komunikace a přímého jednání.

S dámami zase probíráme vše kolem a byznys k tomu vlastně "jen" patří. Díky svým podnikatelským i společenským aktivitám se potkávám s podnikatelkami, které jsou úplně ze stejného těsta jako já. Všechny jdeme za svým snem, jsme trpělivé a vytrvalé, děláme práci s přidanou hodnotou. Málo riskujeme, hodně přemýšlíme.

A muži? Jejich hodnocení naší práce mi někdy až vyráží dech. Většina z nich dokáže ocenit, že ženy umí zvládnout tolik rolí, navíc s úsměvem na tváři. Opravdu velmi často dostávám pochvaly právě od mužů, kteří pozitivně hodnotí výsledky i stabilitu, protože na tyto ukazatele se primárně zaměřují. A velmi mne překvapuje, že jsou dokonce připravení ženám naslouchat. Je již mnoho kouček a mentorek, které pomáhají mužům, podnikatelům nebo manažerům. Patřím mezi ně.

Je úžasné, jak to příroda zařídila. Rovnováha mužů a žen, vzájemný přínos a harmonie energií, to tak prostě musí být!

A to, že umíme spolu i pracovat, je prostě báječný!53 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page