top of page
  • Obrázek autoraTaťána

Mám další dítě!


Určitě už víte, že děti jsou můj život. Nejen syn Honzík, ale i ostatní děti hrají v mém životě podstatnou roli. Ať už jde o spolužáky mého syna nebo o děti z brněnské SOS vesničky. Vidím je, jak rostou, rozvíjejí se, učí, jak jsou nadšené z objevování a prozkoumávání světa. Často ale vnímám i jejich bezradnost, starosti, menší i větší konflikty, které řeší při neshodách s kamarády. Jsou konfrontovány nejen s reálným světem, ale i s tím virtuálním, setkávají se stále častěji s agresivitou, vulgaritou, šikanou...

To vše ve snaze najít vlastní prostor k vyjádření, seberealizaci. Přemýšlím, jaké mají asi vzory, a vidím, že často sledují svoje idoly - youtubery. My dospělí můžeme být také bezradní, protože děti mají svůj vlastní svět, do kterého nás nechtějí pouštět.

Proto vzniklo TLC Kids. Máme dlouhodobou zkušenost se vzděláváním a rozvojem dospělých, ale je čas zaměřit se také na děti. Rozvoj moderních technologií je závratný, ale zapomíná se na rozvoj člověka jako osobnosti, jedinečné bytosti, která bude schopná v tomto světě fungovat a prosadit se.

Myslíme nejen na jazykové vzdělávání dětí, ale také na to, aby dokázaly objevit svůj potenciál, být kreativní, sebevědomé, schopné formulovat i prezentovat vlastní názor, překonat trému, uměly diskutovat, tvořit, přístupovat poučeněji i kritičtěji k obsahům a sdělením na sociálních sítích... a mnoho dalšího.

Intenzivně s našimi lektory pracujeme na náplni kurzů, volnočasových aktivit formou kroužků i tématicky zaměřených příměstských táborů.

Těším se jak malé dítě!

92 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page