top of page
  • Obrázek autoraTaťána

Mé druhé já

Jsem hrdá na svou úspěšnou sestru.

Moje sestra Veronika byla statečná ještě před příchodem na svět. Doslova si své místo zde vybojovala. Jsme skutečně jedna krev a jen málo lidí může o svém sourozenci upřímně říci, že je to jeho druhé já. Jsme si vzájemně inspirací a obě jsme citlivé duše, které jdou za svým snem.

Veronika je světovou šampionkou v klasickém wu-šu a nedávno jsem dokonce zvažovala, že jí na její medaile z evropských i světových šampionátů pořídím velkou skříň. Stala se fenoménem a píše se o ní nejen v médiích, ale dokonce učí Číňany v Honkongu jejich národnímu sportu.

Je mi velkou inspirací, protože je bojovnice, která se zaměřuje na sebemenší deatil a vždy dotahuje věci do konce. Mentálně i fyzicky vydrží velkou zátěž. A to i přesto, že uvnitř je vlastně křehká, jemná a něžná žena s obrovským a dobrým srdcem. Před dvěma dny mi napsala zprávu, že získala doktorát na prestižní univerzitě v Honkongu.

I přesto, jaké má v životě úspěchy, zůstává stále velmi skromná a pokorná, milující svět a lidi kolem sebe. Je to úžasná osoba a jsem neuvěřitelně šťastná, že právě ona je mou sestrou a že při sobě stojíme už odmalička. A já vím, že do poslední chvíle si budeme v životě vzájemnou oporou.

Více se o Veronice Anor Partikové dozvíte na jejích stránkách nebo ve videu:

http://www.kungfuacademic.net142 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page