top of page
  • Taťána

Mé druhé já

Jsem hrdá na svou úspěšnou sestru.

Moje sestra Veronika byla statečná ještě před příchodem na svět. Doslova si své místo zde vybojovala. Jsme skutečně jedna krev a jen málo lidí může o svém sourozenci upřímně říci, že je to jeho druhé já. Jsme si vzájemně inspirací a obě jsme citlivé duše, které jdou za svým snem.

Veronika je světovou šampionkou v klasickém wu-šu a nedávno jsem dokonce zvažovala, že jí na její medaile z evropských i světových šampionátů pořídím velkou skříň. Stala se fenoménem a píše se o ní nejen v médiích, ale dokonce učí Číňany v Honkongu jejich národnímu sportu.

Je mi velkou inspirací, protože je bojovnice, která se zaměřuje na sebemenší deatil a vždy dotahuje věci do konce. Mentálně i fyzicky vydrží velkou zátěž. A to i přesto, že uvnitř je vlastně křehká, jemná a něžná žena s obrovským a dobrým srdcem. Před dvěma dny mi napsala zprávu, že získala doktorát na prestižní univerzitě v Honkongu.

I přesto, jaké má v životě úspěchy, zůstává stále velmi skromná a pokorná, milující svět a lidi kolem sebe. Je to úžasná osoba a jsem neuvěřitelně šťastná, že právě ona je mou sestrou a že při sobě stojíme už odmalička. A já vím, že do poslední chvíle si budeme v životě vzájemnou oporou.

Více se o Veronice Anor Partikové dozvíte na jejích stránkách nebo ve videu:

http://www.kungfuacademic.net140 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page