top of page
  • Obrázek autoraTaťána

Opravdová láska existuje

V prvním červencovém týdnu jsem byla na společné dovolené se synem Honzíkem a mými rodiči. Máme rádi Itálii. Vždy si pronajmeme apartmán s bazénem na pěkném místě a blízko pláže. Sami si vaříme, nebo zajdeme do restaurace. Normální rodinná dovolená.

Jak už víte, jsem šťastně rozvedená žena. A v tomto týdnu jsem si uvědomila, jak je důležité, aby byl vztah dvou lidí postaven na čisté lásce. Viděla jsem to každý den u mých rodičů. Tatínek maminku držel za ruku, objímal ji nebo ji hladil. Pečoval o ni, hlídal, aby pila dostatek vody, natíral ji záda, podal cukr do kávy nebo jí dal na židličku deku, aby měla pohodlí... Maminka zase tatínka při každé příležitosti pohladila po ruce nebo po tváři, hlídala, aby nezapomněl na léky…

Jsou spolu už nekonečně dlouho. A vždy, když se na sebe podívají, vidíte tu lásku a něhu v jejich očích. Vlastně žijí jeden pro druhého. Stále si mají co říci, neustále se na něco těší.

Postavili dům, vychovali děti a zestárli spolu. Ale to nejdpostatnější, co je spojuje, je vzájemný respekt, důvěra, oddanost tomu druhému a hlavně upřímná láska.

Všem nám přeji, abychom i my někdy v životě poznali tu opravdovou lásku a těšili se na každý společně prožitý den.73 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page