top of page
  • Obrázek autoraTaťána

Předsevzetí

Dáváte si předsevzetí? Chcete být lepší, hodnější, hubenější, chytřejší, úspěšnější, šťastnější...?


Já jsem si dříve do Nového roku vždy přála, aby se mi pracovně dobře dařilo. Aby business vzkvétal, měla jsem peníze a úspěch.


Přátelé, zraji jako dobré víno. Nějak přicházím na to, že jen spokojená a šťastná Taťána bude také úspěšná Taťána. A to s lehkostí a elegancí.


Takže pro rok 2020 si dávám předsevzetí pouze a jen pro mne. Přemýšlela jsem, co bych chtěla. A chci se rozvíjet. Učit se nové věci a být s lidmi, které mám ráda.


Jako malá holčička jsem léta dělala balet. Baletky na sebe musí dávat pozor, takže žádné bruslení nebo lyžování. Lyžovat jsem se učila až v dospělosti. Měla jsem instruktora a pár hodin výcviku na malém kopečku na Moravě. Strašně jsem se bála. Ten pohyb jsem prostě neměla pod kontrolou. Ale jsem přece odvážná žena, takže to dám! No a tak jsem skončila na zledovatělé černé sjezdovce, kde nešlo zahranit a já letěla po hlavě dolů. Lyže pryč, já celá dobitá a vyděšená. Tak skončilo moje lyžování. Ale!


Už je to dlouho, Honzík byl ještě maličký, takže je na čase to zkusit znovu. Moje předsevzetí je naučit se lyžovat. Tak, aby se mi to líbilo a já si mohla užívat tu krásnou zimní přírodu kolem mě. Tak mi držte palce, snad se to povede a třeba najdu i nějakého odvážlivce, který mě to naučí!


P.S. Mám pochopitelně i záložní plán, naučit se hrát na klavír, ale to uvidíme až po zimní sezóně 😊


64 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page