top of page
  • Obrázek autoraTaťána

PRVNÍ SEX

Nejsem tak odvážná, abych psala o svém prvním sexuálním zážitku, přece jen jsem stydlivá žena a "stará škola". Ale náš pes Rizik měl včera premiéru!


3 roky už mu jsou a dosud neměl příležitost. Vím, že je ve správném věku, aby měl štěnátka, ale v současné době covidu prostě není možné někde sehnat fenu!!!

Tak kdybyste o nějaké věděli, je to čistokrevný zlatý yourkshire, s papírama, hodný, neštěká, super povaha, typický gaučák na mazlení.


Takže včera večer náš malý bílý vykoupaný a voňavý pejsek byl na venčení. Často zde potkává velkou černou hladkosrstou fenu, která je doprovodem Maryána, jednoho z místních bezdomovců, kteří žijí v zahradních domcích nedaleko. Ta jeho fenečka, nutno podotknout, je perfektně opečovaná, má všechny očkování a je vždy čistá. Opravdu se o ni výborně stará. Je ale jednou tak velká jako náš pes! No nevím, jak je to možné, ale prostě si to s ní včera rozdal. A vzhledem k tomu, že je ona obrovská a on na ni asi úplně nemohl dosáhnout, tak si ta fena přiklekla. Panebože, asi se jí to taky líbilo!


No mám doma milovníka! Domů přišel úplně vyčerpaný, jazyk táhl za sebou. Únavou a prvním sexuálním zážitkem byl znaven do mrtva. Vypil misku vody a šel si lehnout.


Dnes byl jiným psem.


Mám ho vycvičeného, nemusí chodit na vodítku, reaguje na povely a opravdu až do dnešního dne poslouchal na slovo. Dnes venku ale vůbec neposlouchal. Mé povely mu byly úplně jedno! Absolutně mne ignoroval! Šel si kam sám chtěl, běhal a hledal svou fenečku, Nechtěl domů...


Sex je asi i pro psa požitek svobody. Neposlouchá, ale vidím na něm, že je šťastný. No, a to je to hlavní....


2 155 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page