top of page
  • Obrázek autoraTaťána

TLC je rodina

Neumím si představit, že bych o kohokoliv z mojí rodiny přišla.     Když jsem zakládala firmu TLC, prvotní myšlenkou bylo splnit si sen. Vytvořit a dělat něco, co dává smysl. V momentě, kdy se ke mně připojili další lidé a vše se přestalo řídit jen mými vizemi, začalo záležet i na druhých. Postupně, jak firma rostla, jsem i já cítila, že pro mne všichni ti lidé nejsou pouhými zaměstnanci nebo evidenčními čísly. Jsou to lidé, na kterých mi upřímně záleží. Nad nimiž přemýšlím, s nimiž prožívám jejich životy, radosti, těžké chvíle i smutky, podporuji je, mluvím s nimi, obejmu, když vím, že objetí potřebují. A nebo jim pomohu, pokud je to v mých silách.

To jsou vše situace, s nimiž se setkáváme v našich rodinách. A proto je TLC rodina. Dovolím si tvrdit, že nejen pro mne, ale pro všechny, kteří ji v současné chvíli tvoří.

     Pokaždé, když vstoupím do některé z místností, zní mi v hlavě věta, kterou lidé ve firmě upřímně vyslovují: "Chodím do TLC rád nebo ráda, protože je mi tady dobře." Zároveň vnímám pocit sounáležitosti, otevřenosti a podpory. Jsem šťastná, že toto vědomí rodiny i její blízkosti neustále opečováváme a prohlubujeme i po čtyřiadvaceti letech.

Pro mne samotnou jsou oni tím správným hnacím motorem, aby TLC fungovalo, abych jim zabezpečila práci, dokázala se o ně postarat a aby pracovali ve firmě tak dlouho, jak sami budou chtít. Aby zde pro ně bylo to pravé inspirativní zázemí, kam každé ráno rádi chodí.

        Jsem jim vděčná za to, jak jsou zodpovědní, samostatní i důslední a záleží jim na tom, abychom vždy odvedli tu nejlepší práci. Přemýšlí společně se mnou, jak našim zákazníkům i partnerům nejvíce pomoci, a jsou i mně obrovskou oporou. Když potřebuji povzbudit, někdy i obejmout, tak mohu jít za nimi do kanceláře, protože jdu za lidmi, kteří pro mne mají pochopení. Na druhou stranu, když cítí, že něco není dobře, mají odvahu mi to říct. A tohle všechno přece člověk dělá pro svou rodinu.

      Když nad každým z nich přemýšlím, vím, že o nikoho nechci přijít, patří do mého života, mají v něm svoje specifické místo a snažím se jim být oporou i naslouchat tak, aby i jim se mnou bylo dobře. Možná i proto je TLC víc než rodina, je to místo, kde je nám společně dobře.

      Někdy si říkám, že nemohu ve svém životě přestat podnikat, protože bych přišla o svou rodinu. Bez nich by byl totiž můj život prázdný.175 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page